Zlato a dvě stříbra na Mezinárodním turnaji v Erfurtu

V květnu se náš tým U16 zúčastnil jednoho z největších turnajů v Německu v Erfurtu. Kromě závodníků z olomoucké tréninkové skupiny Šimona Doubravy, Jakuba Svobody, Maxmiliána Formana a Františka Lhotzkého (člen Slezanu Opava) byly součástí výpravy i dvě slečny ze spřátelených klubů SKP Zlín a Judo Beskydy, Markéta Korčáková a Barbora Kalenská. Se ziskem jedné zlaté a dvou stříbrných medailí jsme se stali nejúspěšnější českou výpravou turnaje. Všem medailistům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v příštích startech.

Výsledky:

František Lhotzký (Slezan Opava) 1. místo 🥇 Jakub Svoboda (JK Olomouc) 2. místo 🥈 Markéta Korčáková (SKP Zlín) 2. místo 🥈 Barbora Kalenská (Judo Beskydy) 5. místo 🥔 Šimon Doubrava (JK Olomouc) bez umístění Maxmilián Forman (JK Olomouc) bez umístění

Zleva nahoře: Gen Yonenaga, Jakub Svoboda, Markéta Korčáková, Barbora Kalenská, Jiří Štěpán, František Lhotzký
Zleva dole: Šimon Doubrava, Maxmilián Forman, František Šmehlík