Velká grupa na MINI LIZE

ento měsíc byla MINI liga v Hranicích obvzlášť výživná. Z našeho klubu se turnaje zúčastnilo 11 dětí, z čehož se jednalo pro velkou část z nich o premiéru na opravdové soutěži určené pro ročíky 2009 a mladší.

Nejlépe se umístila Tereza Havlíčková, která díky dvěma ipponům obsadila první místo. Se stejným počtem výher ale s větším počtem soupeřů obsadili Tomáš Slezák s Štěpán Bulej stříbrné pozice. Druhý skončil také Šimon Bambásek díky jednomu krásnému hodu na O soto gari. S jedním vyhraným zápasem získali bronz Derek Schiner, Mikuláš Brunda, Marek Pachta a Šimon Havlíček. Dalším zúčastněným Maxi Řehákovi, Štěpánu Chlupovi a Martinu Jáchimovi se sice nepodařilo zdolat ani jednoho soupeře, ale dostali alespoň bronzovou medaili jako cenu útěchy. Přece jen se jedná spíše o trénink a o to zažít soutěžní atmosféru.

Zleva nahoře: Tomáš Slezák, Tereza Havlíčková, Mikuláš Brunda, Marek Pachta, Štěpán Bulej
Zleva dole: Derek Schiner, Štěpán Chlup, Šimon Bambásek, Max Řehák, Šimon Havlíček