Velká cena Hulína 2019

Na začátku května se uskutečnila Velká cena Hulína, která platí za oblastní soutěž pro kategorie U9, U11 a U13. Vzhledem k tomu, že byla v tu dobu u nás na Tererce návštěva v podobě japonského trenéra žijícícího ve Skotsku, byla zkušenějším závodníkům doporučena spíše účast na dvou trénincích s tímto trenérem. Do Hulína jsme se tedy vydali v omezeném počtu, ale i tak to byl krásný závodní den.

Nejvíce se vedlo Tereze Havlíčkové a Lukáši Krkoškovi, kteří obsadili první místa. Pouze o chlup uteklo zlato i Matyáši Kavanovi. Tomu se povedlo zdolat dva soupeře, avšak na třetího již nestačil. Šimon Havlíček a Matěj Maráček ukončili závodní den se skóre jeden vyhraný a jeden prohraný zápas, což jim také zajistilo stříbrnou pozici. Jedním krásným hodem zazářil Štěpán Bulej. V dalších dvou zápasech, bohužel, záře pohasla a Štěpán získal bronz. Jakub Jurenka a Erik Hojgr pro tentokrát bez vyhraného zápasu. Tyto prohry se však jistě zúročí v podobě zkušeností v dalších duelech.

Všem gratulujeme!

Zleva: Erik Hojgr, Jakub Jurenka, Matyáš Kavan, Štěpán Bulej, Šimon Havlíček, Tereza Havlíčková, Lukáš Krkoška, Matěj Maráček