Mládež na mezinárodním turnaji v Bialsko-Biala. Vezeme jedno stříbro.

Výlet do poslkého Bialsko-Biala byl velmi náročný a vyčeprávající. Do soutěže byly zahrnuty kategorie závodníků od U7 po U18 a okolo deváté večer, kdy náš tým odjížděl domů, byla ještě soutěž v plném proudu. Trenér František Šmehlík, který olomouckou mládež doprovázel, hodnotí situaci záporně a považuji ji za hrubé selhání organizátorů soutěže a za hazardování se zdravím sportovců.

Přes všechny útrapy děti podaly slušné výkony a v silné konkurenci se neztratily. Na medaili dosáhla jen Leontýna Formanová v kategorii U12, která brala stříbro. Lea ukázala výrazné technické zlepšení oproti minulému roku a zúročila tak svou poctivou účast na všech trénincích včetně těch sobotních. Pátá místa vybojovali David Dofek a Štěpán Zink v kategroii U14.