Memoriál Saši Jurečky v Havířově / Turnaj pro závodníky U13 a U15

Dnes proběhl v Havířově Memoriál Saši Jurečky určený pro mladší a starší žáky. Turnaje se zúčastnila řada talentovaných závodníků převážně z Moravy, hojně byla také ale zastoupena i Praha. Náš desetičlenný tým se v konkurenci neztratil.

Tři ippony před koncem časového limitu předvedl Kryštof Korch, a stal se tak nejúspěšnějším olomouckým závodníkem dne. Druhá místa obsadili Štěpán Zink, Daniel Hartman a David Dofek, kteří se ve svých kategoriích probojovali až do finále pavouka. Zde však narazili. Bronzovou příčku obsadil Tomáš Palucha, který dva zápasy vyhrál a dva naopak prohrál. Hezké dva ippony hodil i Jirka Nakládal. Kvůli dvěma prohrám, bohužel, nepostoupil ze skupiny a na bedně se neumístil. Podobný výsledek měl i Adam Šimek. Kluci s položlutým páskem Kuba Lipenský, Kuba Jurenka a Vít Lanča se šli hlavně dobře poprat, potrénovat a zvyknout si na závodní atmosféru. Dostávají velkou pochvalu za účast!