Kontakt na trenéry

Po najetí myší na obrázek se Vám zobrazí kontakt na trenéra

HLAVNÍ TRENÉR:
Začátečníci (1. stupeň ZŠ):
PO + ST (16.00-17.00); Tererovo náměstí, Olomouc
PO + ST (17.30-18.30); Čajkovského 9, Olomouc
Pokročilí (1. stupeň ZŠ):
ÚT + ČT (16.00-17.00) + PÁ (15.00-16.30);
Tererovo náměstí, Olomouc

Další činnost:
Trenér závodní skupiny mládeže (U9, U11, U13, U15) Správa informací a klubového členství
Hlavní vedoucí Letního tábora
Hlavní organizátor JUDO SHOW

Mobil: +420 777 345 609

Email: adam.suchanek44@gmail.com

Adam Suchánek (Základna v Olomouci = začátečníci a pokročilí ZŠ)

HLAVNÍ TRENÉR:

Začátečníci:
PO + ST (15.15-16.15); ZŠ J. A. Komenského, Přerov
Pokročilí:
ÚT + ČT (16.30-17.30) + PÁ (15.00-16.30);
ZŠ J. A. Komenského, Přerov

Další činnost:
Trenér závodní skupiny mládeže (U9, U11, U13, U15)
Hlavní vedoucí Judovíkendů
Hlavní organizátor JUDO SHOW
Trenér projektu JUDO na ZŠ
Mobil:
+420 739 448 882

E-mail:
marek.sves@seznam.cz

Marek Švestka (Základna v Přerově = začátečníci a pokročilí ZŠ)

Hlavní trenér:

Pohybová průprava MŠ:
PO + ST (16.30-17.30); Gymnázium Čajkovského, Olomouc

Mobil:

+420 773 181 695

E-mail:

adamsieber12@gmail.com

Adam Sieber (Základna v Olomouci = Pohybová průprava MŠ)

Hlavní trenér:

Začátečníci 13+:
PO + ST (19.00-20.30); Tererovo náměstí, Olomouc

Další činnost:
Trenér Začátečníci - Přerov (U9, U11, U13)
Trenér Pokročilí - Přerov (U9, U11, U13)
Trenér Pokročilí - Olomouc (U9, U11, U13)
Rozhodčí TOP 30 ČR

Mobil:
+420 774 603 215

E-mail:
daniel.vydra98@gmail.com

Daniel Vydra (Základna v Olomouci = začátečníci 13+)

Hlavní trenér:

Závodní skupina mládeže (U9, U11, U13, U15):
PO + ST (6.30-8.00); Tererovo náměstí; Olomouc
ÚT + ČT (17.00-18.30); Tererovo náměstí; Olomouc
PÁ (15.00-16.30); Tererovo náměstí Olomouc

Další činnost

Trenér Střediska talentované mládeže

Mobil:

+420 731 683 689

E-mail:

francois95@seznam.cz

František Šmehlík (Základna v Olomouci = závodní skupina mládeže)

Hlavní trenér:

Hlavní závodní skupina (U15, U18, U21):
PO + ST (6.30-7.30); Ter. náměstí/Hynaisova ul.
PO + ST (17.00-19.00); Ter. náměstí
ÚT + ČT (individuální čas); Gymnázium Čajkovského
ÚT + ČT (18.30-20.30); Ter. náměstí
PÁ (6.30-7.30); Ter. náměstí
PÁ (15.00-16.30); Ter. náměstí

Další činnost
Trenér Sportovního centra mládeže v Olomouci

Mobil:
+420 731 129 844

E-mail:
jiri.stepan@upol.cz

Jiří Štěpán (Základna v Olomouci = Hlavní závodní skupina)

HLAVNÍ TRENÉR:
Začátečníci (1. stupeň ZŠ):
PO + ST (16.00-17.00); Tererovo náměstí, Olomouc
PO + ST (17.30-18.30); Čajkovského 9, Olomouc
Pokročilí (1. stupeň ZŠ):
ÚT + ČT (16.00-17.00) + PÁ (15.00-16.30);
Tererovo náměstí, Olomouc

Další činnost:
Trenér závodní skupiny mládeže (U9, U11, U13, U15) Správa informací a klubového členství
Hlavní vedoucí Letního tábora
Hlavní organizátor JUDO SHOW

Mobil: +420 777 345 609

Email: adam.suchanek44@gmail.com

HLAVNÍ TRENÉR:

Začátečníci:
PO + ST (15.15-16.15); ZŠ J. A. Komenského, Přerov
Pokročilí:
ÚT + ČT (16.30-17.30) + PÁ (15.00-16.30);
ZŠ J. A. Komenského, Přerov

Další činnost:
Trenér závodní skupiny mládeže (U9, U11, U13, U15)
Hlavní vedoucí Judovíkendů
Hlavní organizátor JUDO SHOW
Trenér projektu JUDO na ZŠ
Mobil:
+420 739 448 882

E-mail:
marek.sves@seznam.cz

Hlavní trenér:

Pohybová průprava MŠ:
PO + ST (16.30-17.30); Gymnázium Čajkovského, Olomouc

Mobil:

+420 773 181 695

E-mail:

adamsieber12@gmail.com

Hlavní trenér:

Začátečníci 13+:
PO + ST (19.00-20.30); Tererovo náměstí, Olomouc

Další činnost:
Trenér Začátečníci - Přerov (U9, U11, U13)
Trenér Pokročilí - Přerov (U9, U11, U13)
Trenér Pokročilí - Olomouc (U9, U11, U13)
Rozhodčí TOP 30 ČR

Mobil:
+420 774 603 215

E-mail:
daniel.vydra98@gmail.com

Hlavní trenér:

Závodní skupina mládeže (U9, U11, U13, U15):
PO + ST (6.30-8.00); Tererovo náměstí; Olomouc
ÚT + ČT (17.00-18.30); Tererovo náměstí; Olomouc
PÁ (15.00-16.30); Tererovo náměstí Olomouc

Další činnost

Trenér Střediska talentované mládeže

Mobil:

+420 731 683 689

E-mail:

francois95@seznam.cz

Hlavní trenér:

Hlavní závodní skupina (U15, U18, U21):
PO + ST (6.30-7.30); Ter. náměstí/Hynaisova ul.
PO + ST (17.00-19.00); Ter. náměstí
ÚT + ČT (individuální čas); Gymnázium Čajkovského
ÚT + ČT (18.30-20.30); Ter. náměstí
PÁ (6.30-7.30); Ter. náměstí
PÁ (15.00-16.30); Ter. náměstí

Další činnost
Trenér Sportovního centra mládeže v Olomouci

Mobil:
+420 731 129 844

E-mail:
jiri.stepan@upol.cz